Smart Box X96 mini 1/8gb V7.1.2-i perdort

20 EUR

Shitet nga: Sami 29 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Smart Box,
X96 mini,
1/8gb,
verzioni: 7.1.2,
ESHT I PERDORT JO I RI,
posedon:Mega IPTV,Albkanale me sport,Shqip TV.
Youtube,
Google Qrom,
Google Playstore,
vjen me: Kabll HDMI,Adapter dhe digitron.
Nuk posedon paketim.
Punon si i ri dhe esht shum pak i perdort.
Te interesuarit shenoni Viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione