tripod dhe rrotat

150 EUR

Shitet nga: tripod 03 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet tripodi zgjatet deri ne 2 metra gjithashtu dhe rrotat palohen dhe jan profesionale
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione