Panasonıc Tv ekran -35cm gjendje e mrekullueshme

20 EUR

Shitet nga: Panasonıc Tv vetem 20 euro 26 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Shes televizorin kollor me +diagonales Panasonic 35cm.qmımı 20 euro.Me digitrona te veta dhe
televizorin kollor me pamje shume te paster tv fotot ekan shum pastra tv-shume pak e perdorur,Shes lirë sepse nuk e përdor tv kan dıgıtrona te veta.

Panasonıc Tv vetem 20 euro
044337499
Leaflet
Në fillim