Adapter per Canon 5D III , 6D , 7D II ETJ . E RE

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Adapter per Canon 5D III , 6D , 7D II ETJ , ADAPTER TE NDRTSHEM ME CILESI TE LARTE , IMPORT DHE PRODHIM DHERMAN NGA BRENDI TROY ,
per me shume detaje na shkruani ne facebook ose +383 45 613 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim