Android Smart TV Box me pakicë dhe shumicë

Shitet nga: Edison Osmani 07 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Bëjm Shitjen e android smart tv box 2gb Ram 16 gb Rom me shumicë dhe pakicë me çmime shumë te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim