Iptv Gjolli

Shitet nga: Gjolli Sot 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
SUPER OFERTE NGA Gjolli IPTV Kontakt viber whatsap +386 43 741 386

Me mbi 4500 kanale te ndryshme dhe 1200 filma on demand(VOD),

Gjolli IPTV Shqip ofron cmimet me konkuruese ne tregun e IPTV-se. Me serveret me te mire, ne garantojme cilesi dhe korrektesi per klientet tane.

MBI 400 Kanale Shqip...

MBI 450Kanale Sportive...

MBI 4000 Kanale Nderkombtare

Sherbimi qe ne ofrojme mundesohet permes SMART TV-se, Android TV-se, Android Box si dhe reserverave te tjere qe perkrahin IPTV.

Ne ofrojme testim 48H falas per klientet tane.

Ejani dhe testoni sherbimet tona gratis.

Oferta vlen per Diasporen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim