LED SLIM Pro Viltrox L116 per Kamere *New

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
LED SLIM PRO - LED per kamere ose studio LED Slim modeli me i ri ne treg (slim 2 cm ) i pershtatshem per kamera Sony , Canon . Nikon , Pentax , Samsung , LG etj si dhe i pershtatshem per video inqizim ne STUDIO ose lokacione te ndryshme

DIMENZIONET: 20 X 14 CM I HOLLE 2 CM
FUQIA E DRITES 15W
COLOR TEMPERATURE : 3200 - 5600 K
KOHEZGJATJA E BATERISE 3-4 ORE
ME BATERI ``NP-F750``
Tagg// Sony Panasonic Canon Nikon bateri Lens Kran Led Godox kamera kran dasma fejesa printer sandisk kingston Canon mk iv mk iii 6d nikon 610 810 sony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim