Platforma më e madhe www.iptvgjolli.com

Shitet nga: Gjolli Dje 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Gjolli IPTV
🇦🇱🇽🇰
Platforma më e madhe SHQIPËTARE Ofronë 🖥

4500 Tv kanale nga gjith bota 🌎
300 Tv Kanale Shqiptare 🇦🇱🇽🇰
500 Kanale Sportive ⚽️🏀🎾🏊🏻‍♂️🥊
Filma & Dokumentar & Fëmijë🌅🏔🌋🏜
Kanale ndërkombëtare 🌎
Filma Me Titra Shqip & Humore & Seriale🎞

OFROJMË
✅Stabilitet Maksimal
✅Aktivizim Mbrenda Minutave
✅Support / Shërbim 24/7
✅Cilësi dhe kualitet & stabilitet 100%
✅Serverët më të mirë dhe Siguri
✅Test 24h Orë te Kanaleve Tona
✅RESELLER PLAN kemi oferta te mira per rishites qe te fitoni para nga shtepia
💯SIGURI sepse Ne mendojmë për ju...
www.iptvgjolli.com
Leaflet
Në fillim