Rekorder mini Blackmagic,HyperDeck,Shuttle2

160 EUR

Shitet nga: 2K 10 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Të tjera
Mini rekorder HyperDeck Shuttle2 nga Blackmagic,perdoret per kamer dhe mund te lidhet direkt ne tv, shfrytezon SSD per inqizim,punon edhe me bateri.
Ka hyrje HDMI dhe SDI si dhe dalje HDMI dhe SDI.
Pajisja eshte ne gjendje te regullt.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione