Ronin M

750 EUR

Shitet nga: Albion Dje 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Të tjera
Shitet Stabilizeri për kamerë i firmës Dji, modeli Ronin M.
Ronin M është ne gjendje të shkëlqyeshme, nuk është i përdorur shumë dhe me një çmim të lirë.
Qmimi është 750euro, vetem stabilizeri me dy bateri dhe adapter.
Kurse koferi i cili mund të përdoret për ta bartur me vete kushton 100euro. (Waterproof)
Kontakt +383 45 975 210.*Direkt,*Viber, *Whatsapp
Nderrime te mundshme me lente per kamere sony (E-Mount)
Leaflet
Në fillim