SHITET KOMPJUTERI DHE TELEVIZORI

0 EUR

Shitet nga: Besim Dje 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Të tjera
SHITET TELEVIZORI NE GJENDJE PERFEKTE 29-19 INCH TV KA EDHE DIGITRONIN
POASHTU SHITET KOMPJUTERI I-5 (GEN-1). 4GB RAM, 240 GB HDD FUJI SIMENS. PER QDO INFORMATË THIRRNI NE NUMRIN E TELEFONIT 045-365-119 OSE 049-883-990
Leaflet
Në fillim