Kran profesional per xhirime me dutch 360 shkalle

6 900 EUR

Shitet nga: muhamet 03 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kran profesional per xhirime, me dy koka (per studio kamera me dutch 360 shkalle, dhe koka tjeter per kamera te vogla ose aparata profesional).
Leaflet
Në fillim