SHQIP IPTV - SUPER OFERTË JANARI 🔥🔥🔥

60 EUR

Shitet nga: SUPER OFERTË JANARI - SHQIP IPTV 🔥🔥🔥 22 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
SHQIP IPTV - SUPER OFERTË JANARI 🔥🔥🔥

Ju ofrojme mbi 5000 Kanale edhe 1000 FIlma VOD me super oferta

Kanale SHQIP dhe NDERKOMBTARE
Kanale SPORT
FILMA dhe MUZIKE
FILMA DOKUMENTARE
FILMA VOD - Me Titra Shqip / Gjermanisht / Italisht

Qmimet jane :

6 Muaj Abonim - 60 Euro
12 Muaj Abonim - 90 Euro

Kjo vlen për ata qe posedojne:

- Smart TV (LG - Samsung)
- Sony TV Smart Android
- Mag 250 - 256 - 259
- Android Box

KONTAKTONI NE :
TEL: +383 45 540 560
WHATSAPP: +383 45 540 560
Viber: +383 45 540 560
Sherbimi për klient 24H/7 ONLINE SUPPORT .

- NE OFROJME 24H TESTIM FALAS ! ! !


Ju Mirpresim
SUPER OFERTË JANARI - SHQIP IPTV 🔥🔥🔥
+38345540560
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione