Bella IPTV - Më e reja në treg - Cilësi dhe Siguri

Shitet nga: Bella Iptv Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Viti
Prodhimet
Të tjera
Bella IPTV ofron mbi 8000 kanale televizive në mbarë botën pa satelit.

• OFERTA ME LIRË DHE ME KUALITATIVE NE TREG
▶️ Pako Televizive 🖥 përfshinë :
⭐️⭐️ Kanale Shqip 🇦🇱🇽🇰 + Supersport HD ⚽️🏀🎾
⭐️⭐️ Kanale Gjermane + Supersport HD 🇩🇪🇩🇪
⭐️⭐️ Kanale Angleze + Supersport HD 🇬🇧🇬🇧
⭐️⭐️ Kanale Italiane + Supersport HD 🇮🇹🇮🇹
⭐️⭐️ Kanale Turke 🇹🇷🇹🇷 - Kanale Holandeze 🇱🇺🇱🇺
⭐️⭐️ Kanale Franceze 🇫🇷🇫🇷 - Kanale Greke🇬🇷🇬🇷
⭐️⭐️ Kanale Amerikane 🇺🇸🇺🇸 - Kanale Çeke 🇨🇿🇨🇿
⭐️⭐️ Kanale Romune 🇹🇩🇹🇩 - Kanale Spanjolle 🇪🇸🇪🇸
⭐️⭐️ Kanale Zvicerane 🇨🇭🇨🇭 - Kanale Kanadeze 🇨🇦🇨🇦
⭐️⭐️ Kanale Arabe 🇸🇦🇸🇦 - Kanale Belge 🇧🇪🇧🇪 - Kanale EX-YU ⭐️
⭐️⭐️ Kanale fetare 🕋🕋

Ofrojmë kanale për këto lloje resoverash(aparatesh) dhe ne tv:
1. MAG250
2. MAG254
3. DREAMBOX 500HD
4. DREAMBOX 800HD
5. ANDROID BOX
6. AMICO MICRO HD
7. AMICO MINI HD
8. AMICO SPIEL HD
9. SAMSUNG SMART TV
10. LG SMART TV
11. Sony Smart TV
12. Smart PHone
13. Llaptop
14. Pc
MBI 30000 Kanale Nderkombetare...
Qmime më të lira ne treg
Cilesi, siguri , Garancion
ABONOHU TANI !!

Telefoni:
📞 049 109 203
📞 00383 49 109 203 - Viber , Whatss app
Leaflet
Në fillim