Shes 10Monitora 22"

300 EUR

Shitet nga: Leart 10 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
LG
Modeli
UJ
Shiten 10 Monitora 22" LG edhe SAMSUNG

Cmimi per COP 45€

Cmimi Total 300€ 10COPA

jan te perdorur dhe jan perdor ne GAMINGCENTER
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione