Shes 7 Televizora

0 EUR

Shitet nga: Lorind 26 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Modeli
Fuego
Fuego X2 49inch
Fuego X4 43inch
.
Si dhe LG 55inch

(Me shumice si dhe me pakice)
Leaflet
Në fillim