Shitet telivizor 32 inch i ardhur nga zvicrra

100 EUR

Shitet nga: ylber bislimi 05 Qer 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Modeli
Medion
Shes telivizor ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicrra ka 3 HDMI dhe mund te perdoret si monitor
Per me shum na kontaktoni ne viber: +38349121952
ylber bislimi
049121952
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione