Shitet TV Medion 32inch dhe Samsung Monitor 22inch

200 EUR

Shitet nga: Burhan 22 Tet 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Modeli
Medion
TV medion 32inch FullHD 1080p ne gjendje te rregullt 3xHdmi.
Samsung Monitor 22inch 1680x1050 Resulotion ne gjendje te rregullt.
Leaflet
Në fillim