Multi Media LCD Video-PROJEKTOR

Shitet nga: SPORTLINE 20 Nën 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet URGJENTISHT !
Multi Media Video LCD Video-Projekori
Vetem 3 here i perdorur, dhe ne gjendje te shkelqyer siq shihet edhe ne foto.
Projektori eshte komplet tip-top..
Pres bleres serioz
Qmimi shume pak i diskutueshem !
Kontakto: Sportline ne mobil: +383 49 30 77 73
Respekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim