Beni TV Tuaj Smart Android MXQ 4K Smart Box

25 EUR

35 EUR

Shitet nga: BigBeng 04 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Beni TV tuaj Smart me aplikacjone nga me te ndryshmet si: You Tube - Netflix - Tik Tok -Facebook - Kodi - Google - Viber & Whats app Muzik - Filma - IPTV - Video Lojera etj.. me kanale kombetare dhe nderkombetare kete qasje e mundeson Android Box TX3 Mini 4K me qmime te volitshme..

▶️ 1GB Ram 8GB Memory = 25€
▶️ 2GB Ram 16GB Memory = 35€
▶️ 4GB Ram 32GB Memory = 50€

Me pragramim dhe kanale +10€

Posta gratis n'gjith Kosoven 24H🚚
Porosit Tel ose Viber +38344748332📲
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione