Tv NEO 51cm

0 EUR

Shitet nga: Blerim 28 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
Neo
TV NEO 51cm me ngjyra dhe në gjendje shumë të mirë.
Leaflet
Në fillim