Shitet tv

Shitet nga: Egzon 05 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR   185 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: Infocus
Shitet tv ne gjendje shume te mire,
Me lleda(drita rrethit)
Usb
Hdmi
Ndrrim me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim