Televizor samsung slim i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Teknik e ardhur nga zvicrra 09 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Televizor samsung i ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt gjindemi ne ferizaj rr. Zenel hajdini per me shum info kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim