Shitet TV Samsung plazma

90 EUR

Shitet nga: Shkëmbim 16 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Televizori eshte shume i ruajtur dhe funksionon ne çdo aspekt sikur te jetë i sapofabrikuar.
Eshte i modelit Samsung 32 inq.
Edhe ne fizikun e jashtëm eshte i pa gervishtur dhe shume i bukur.
Shkëmbim
044966332
Leaflet
Në fillim