SONY 50 inch , LED , UHD 4k SMART

750 EUR

Shitet nga: Dado 02 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Sony
Modeli
Bravia
Shes TV SONY 50 Inch , ipajisur me rezulucion UHD - 4k , dhe eshte model SMART dmth lidhet me internet . Ne gjendje perfekte plus ka garancion edhe 3 vite .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione