TV HD PHILIPS 42" nga ZVICRA

Shitet nga: NTP MENCI 12 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Sony
Modeli: Bravia
TV HD PHILIPS 42" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt.
Tv ka hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Gjithashtu tv ka edhe vendin per HARD DISK.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin e ka te garantuar.

TV me android box, me internet dhe wireless, me te gjitha programet(YOUTUBE, FACEBOOK, SKYPE, VIBER etj), si dhe çfardo aplikacioni tjeter qe deshironi ta instaloni.

Gjithashtu NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: 
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj. 
Neve mund te na gjeni ne Prishtine ne MAT 1(para se me ardh telefono ne 044 311 940) rruga-Fazli Gashi(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account: 
http://www.facebook.com/NtpMenci 
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim