Ofrojmë Transport

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Peja Transport 09 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Sony
▪️ Bëjmë transport, bartje të: ⬇️

• materialeve punuese
• mobiljeve të shtepisë, banesave
• inventarëve të lokaleve
• dyërve dhe dritareve
• produkteve ushqimore
• kozmetikë me shumicë ose pakicë
• rroba me shumicë ose pakicë
• pjesëve të automjeteve, makinave
• motoçikletave mbi ose nën 50cc
• veglave ndertimore, etj.
• mbeturinave (vetëm të paketuara)

⚠️ Gjitha kto apo të ndryshme, pesha e lejuar që do të bartet është 500kg max. ⚠️

Gjithashtu bëjmë bashkpunim për porosi të ndryshme më orarë të, ose pa caktuar ✏️📔

Ju mirëpresim në çdo kohë

Preferohët të caktoni një termin, një ditë me heret
(Çmimi vendoset sipas marrëveshjes)

KONTAKTI:
+383 49 448 657 • +383 48 448 657
Viber + Whatsapp ☎️📞
Facebook: https://www.facebook.com/Navasssss
sh.hasanaj123@gmail.com 📧
~ Transport Pejë • rruga: Adem Jashari, Pejë 🚛
Peja Transport
048/49-448657
Leaflet
Në fillim