SHES 2 LCD SONY DHE SMSUNG

570 EUR

Shitet nga: Warlock 08 Tet 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Sony
SHES 2 LCD SONY BRAVIA 40 INC DHE SAMSUNG 42 INCH SONI OSHT SHUM PAK I PERDORU GATI SI I RI KA USB PORT PER SHIKIME VIDEOVE FOTO ETJ. GJENDJE PERKFETE SI I RI NDRESA SMSUNIGI KA NI DEFEKT NGJYRAVE QE KUSHTON PR 40-50 EURO VASISHT MBAS MARVESHJES DHEZET E KRJET PUNUNON SIQ DUHET PO DUKE NDEJTU KOH TE GJAT PA PUNU I KA SHKAKTU KY DEFEKT QMIMI PER DYJAT FIX 570 EURO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione