Shite Televizori

150 EUR

Shitet nga: shaban kosumi 03 Gush 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Televizori eshte në gjendje shume te mire 39 Inq,dhe eshte shume pak i perdorur edhe nuk kurfar shenje apo diqka të till.
shaban kosumi
+38344550845
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione