Smart TV FUEGO 50"

350 EUR

Shitet nga: Edmønd 23 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Fuego 50" ( inch ) , smart tv ku ka playstore , youtube etj. Televizioni eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka asnje defekt eshte i perdorur vetem 1 vit. Mund te lidhet me wifi si dhe WIRED ( me kabell ) qe te shfrytezoje browserin , youtube apo cfare do qe te jete e nevojshme permes internetit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione