SMART TV

255 EUR

Shitet nga: Kushtrim 26 Sht 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Shitet smart tv I ri 2 JAVE I PERDORUR 43 inch ME TRI VJETE GARANCION TE CILIN E KAM PAGUAR EXTRA TE NEPTUINI GJITHASHTU APPIN E SMART TV E KA TE AKTIVIZUAR EDHE TE PAGUAR DHE KA 3 MUAJ KANALET E TE GJITHE BOTES FALAS

Smart tv Telefon laptop kompjuter VETURE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione