Televizor ELKOS 32"

75 EUR

Shitet nga: elkos 23 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Elkos
Televizor ELKOS
Led-TV
Modeli: 32N67D
Madhësia: 32" (81 cm)
Rezolucioni: HD - (1366 x 768) px
Frekuenca: 60 Hz
Portet: HDMI, USB, AV, YPbPr, CI+,
Zëri: 15 W
Televizori është i përdorur por në gjendje të mirë fizike dhe funksionale
Çmimi: 75 Euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione