Televizor FUEGO

50 EUR

Shitet nga: Daris 05 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Shitet televizori fuego 50 euro punon ne rregull nuk osht i perdort as 1 vjet por e ka ekranin pak te thyer nuk pengon asgje ne perdorim televizori poashtu osht me internet explorer dhe me youtube
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione