TV Fuego

480 EUR

Shitet nga: Qendrim 09 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Shitet TV Fuego Full HD 4K Resolution ne gjendje perfekte dhe shume i ruajtur versioni i fundit android 7.0 si dhe ka harddiskun 8GB per te instaluar ne te pres bleres serioz Flm.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione