TV FUEGO

489 EUR

Shitet nga: Qendrim' 09 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Shitet tv Fuego 65 inch ne gjendje perfekte Tv ka resolution 4K Full Hd si dhe ka hardisk 8GB per te intaluar programe ne te versioni i Tv eshte android 7.0 versioni i fundit
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione