SHES PHILiPS TV ( I RI )

200 EUR

Shitet nga: thegr8dit 01 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Philips
TV Philips i ri ne gjendje shumë te rregullt, ka kablon per lidhjen me HDMI 1,2 dhe 3 si dhe dritat permbrapa qe e bejn me te veqant. Per info me shume na kontaktoni ne numrin 049 823 884.
thegr8dit
049 823 884
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione