Projektor Philips PicoPix Android

360 EUR

Shitet nga: Blerim Dje 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Philips
Shitet projektori Philips PicoPix Projector, Full HD with Android 9, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, HDMI
I blerë në Zvicër me gjitha pajisjet përcjellse ka dhe çantën e vet.
Info: 048690667
Viber: +38348690667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione