Shitet televizori Philips - TV 37" full HD

99 EUR

Shitet nga: Arbnor 25 Gush 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Philips
Shitet TV Philips 37 inch me HDMI dhe USB. Eshte modeli i njejte si ky https://www.philips.co.uk/c-p/37PFL5405H_12/5000-series-lcd-tv-with-pixel-plus-hd
Me te ne kete cmim vjen edhe Movieo DVD player
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione