1 Samsun 1 Panasonıc , per te dy vetem 50

50 EUR

Shitet nga: Samsun 52 ekran 03 Korr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Shes 2 televizorin kollor me +diagonales Samsung 52cm.qmımı 30 euro
dhe televizorin kollor me pamje shume te paster gjatesia e diagonales Panasonıc 35cm. qmımı 20 euro te 3 tv fotot ekan shum pastra tv-shume pak e perdorur .


Samsun 52 ekran
044337499
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione