Shitet TV Samsung plazma

90 EUR

Shitet nga: Shkëmbim 16 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Televizori eshte shume i ruajtur dhe funksionon ne çdo aspekt sikur te jetë i sapofabrikuar.
Eshte i modelit Samsung 32 inq.
Edhe ne fizikun e jashtëm eshte i pa gervishtur dhe shume i bukur.
Shkëmbim
044966332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione