TV anderssen

50 EUR

Shitet nga: Agon mala 11 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Esht sa po i ardhur nga zvicrra full HD esht 200 inch dhe veq ni plak ne danimark e ka pas oshht shum ne gjendje te mir urgjent
Leaflet
Në fillim