Dy Televizor samsung plazma 32 inch

150 EUR

Shitet nga: ali 11 Tet 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes dy televizoe samsung plazma tv. Cmimi per nje televizor eshte 150 euro. Fotot jane origjinale jane te perdorur ne playstation.
info ne numrin 049439513 po me kete numer ne whatsap dhe wiber!
Leaflet
Në fillim