SAMSUNG TV 32''

220 EUR

Shitet nga: Nik 16 Qer 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHES SAMUSNG TV 32'' i perdorur por ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike.

FULL HD, USB CABLE, HD PORT ETJ
PUNON PA PROBLEM, ARSYA QE PO DU ME SHIT ESHTE PER SHKAK SE KAM BLE NJE TV TJETER ME TE MADH E NUK PO ME DUHET

CMIMI I NEGOCIUESHEM.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione