TV VD TECH NGA ZVICRRA 23" BOJ EDHE NDRRIM.

180 EUR

Shitet nga: ... 10 Tet 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

shitet tv vd tech i sapo ardhur nga zvicrra dhe eshte 2 muj i perdorur.
Tv ika 23 inch dhe me opsionet:DC IN,USB,VGA,PC AUDIO, SCART,HEAD PHONES,TV,CL SHOT. Posedon kabllen per mbushje dhe digitronin.Boj ndrrim me naj telefon qe jane te njejt me qmim dhe qe mpershtatet...
Leaflet
Në fillim