Shitet Televizori

50 EUR

Shitet nga: Xhafer 09 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes televizorin te ardhur nga gjermania i rujatun dhe punon mir . Ka digitronin e vet kanalet e ndryshme telivizive i rrok mir. Te interesuarit le te kontaktoj ne 044 197 236 ose ne viber +37744197236
Leaflet
Në fillim