🔥🔥🔥🆘FULL HD SONY 40" nga ZVICRA🆘🔥🔥

0 EUR

Shitet nga: NTP MENCI Sot 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Modeli
Bravia
***RISI RISI - TV+ANDROID BOX***

Na gjeni ne facebook te NTP MENCI:
http://www.facebook.com/NtpMenci 

SUPER TV FULL HD SONY 40" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 

Gjithashtu NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: 
BICIKLETA(Me disqe, E-bike(Elektrike), Mountain-bike, City-bike etj.)
BICIKLETA STATIKE, ORBITREK e TV te firmave me te mira boterore!
GOMA(13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 e 22-she)!

Neve mund te na gjeni ne Prishtine me lokal e depo ne MAT 1 rruga-Fazli Gashi (afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account: 
http://www.facebook.com/NtpMenci 
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
NTP MENCI
  Online
044 311 940
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione