Publikuar: Dhj 14 2022 04:27

Tv 32 Inch HD 80 Euro 📲 +38344190561 Viber Whatsap

Publikuar: Dhj 14 04:27
Shikime: 2
🇨🇭Mallra nga Zvicra 🇨🇭 📲ProVideo ILIRI 📍Prizren
📲 +38344190561 Viber Whatsap
Dyqani Rr.Bazhdrahane Lokali gjindet mbi shtepin e bardh 🕖 09:30 19:30
Tv Led ,Aparate të kafes espresso, laptopa, PC, Sisteme Audio, Përforcues, Ndigjuese Gaming, Mouse Gaming, Tastatura Gaming, Altoparlantë për PC si dhe Shumë artikuj tjerë, Ju mirëpresim ne dyqanin tone
https://www.instagram.com/mallrazvicres/
https://goo.gl/maps/vYntPCQKwFL3X1iXA
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione