Dvd

180 EUR

200 EUR

Shitet nga: Olis 22 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Video dhe DVD
Shitet Dvd me dy zmadhus te gjate dhe dy te vegjel dhe nje boks te ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt te interesuarit le te thrrasin ne tel nga ora 08:00 deri 22:00
Leaflet
Në fillim