Extreamer NAS - Media Player HD

65 EUR

120 EUR

Shitet nga: Ulpi 18 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Video dhe DVD
I ri ne kuti, me digitron

Xtreamer Pro streamer video media player HD 2 HDD slots up to 6tb
Leaflet
Në fillim