shiten 2 zvushnik shum te mir

Shitet nga: ferizaj Sot 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
shes 2 zvushnik.ne gjendje te rregullt.ekan zrin shum te bukur.na kontakto ne ket nr.044 461 722.qmimi 100 ero.te dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim